Vytvořte si vlastní etiketu stolní vody

Etiketa je ideálním prostorem pro umístění loga či reklamy vaší společnosti. Nabízíme vám unikátní marketingovou podporu prostřednictvím vlastní firemní etikety pramenitá vody, kterou můžete nabídnout mj. vašim obchodním partnerům na osvěžení při jednáních nebo vlastním zaměstnancům k doplnění pitného režimu.

Reklamní nosič: Na etiketu je možné implementovat slevový kupón do vaší sítě prodejen. V případě sponzoringu některé sportovní akce vaší společností, tak zákazník obdrží jako dárek pramenitou vodu s logem vaší firmy a zároveň ho skrze umístěnou slevu pozvete k nákupu v obchodě.
Výstavy: Prezentujete svou společnost na výstavách? Chcete své zákazníky zaujmout natolik, aby si vás zapamatovali? Nabídněte jim doušek osvěžující vody s logem vaší společnosti – uvidíte, že se k vám rádi vrátí.
Prodej vlastní vody: Nabízíme vám možnost prodeje vlastní pramenité vody jedinečné značky – značky vaší společnosti, která oživí český stereotypní trh. Tuto vodu můžete také prodávat v rámci vaší prodejní sítě.
Bonus pro vaše zákazníky: Chcete své věrné zákazníky odměnit? Jako bonus jim nabídněte originální pramenitou vodu s logem vaši společnosti.

O vodě

Pramenitá voda je nedílnou součástí našeho života. Každý den bychom měli vypít nejméně 3,5 litru, tak proč nepít kvalitní pramenitou vodu s vlastním logem?!

Víte, jakou vodu pijete? Znáte skutečně kvalitu pramenité vody, kterou si kupujete? My vám nabízíme pramenitou vodu, ověřené kvality. Její složení vykazuje vyšší pH a obsah vápníku, což je znakem pramenitých vod nejvyšší možné kvality, které se mohou dostat k vám na stůl a navíc s vlastním logem vaší společnosti či s vaší fotografií.

Moto výrobce pramenité vody, kterou můžete mít s vlastním logem: „Naše pramenitá voda hasí žízeň po přírodě!!“